iLounge | Newsy | Dodano funkcję AirTags do aplikacji Znajdź moją w systemie macOS 13.1
Newsy
Polina Harchenko

Polina Harchenko · 12/07/22

Dodano funkcję AirTags do aplikacji Znajdź moją w systemie macOS 13.1

Dzięki macOS Ventura 13.1 beta możesz teraz używać aplikacji Find My na komputerze Mac, aby słyszeć akcesoria.Dodano funkcję AirTags do aplikacji Znajdź moją w systemie macOS 13.1

Najnowsza wersja beta macOS Ventura 13.1 wprowadza mile widziane ulepszenie aplikacji Find My. Dzięki tej aktualizacji możesz używać aplikacji Znajdź mój na Macu do pingowania akcesoriów znajdujących się w pobliżu. Wcześniej ta opcja była dostępna tylko w Find My na iPhone, iPad i Apple Watch.

Możliwość przetestowania akcesorium z dźwiękiem jest dostępna w AirTag i kilku różnych akcesoriach innych firm. W poprzednich wersjach systemu macOS można było odtwarzać dźwięk tylko na produktach Apple (iPhone i AirPods).

Aby znaleźć nową opcję, musisz otworzyć aplikację Znajdź mój na komputerze Mac. Następnie przejdź do zakładki Przedmioty (Przedmioty) i wybierz akcesorium, które chcesz znaleźć. W sekcji użytkownik będzie mógł zobaczyć opcje wyszukiwania elementu, w tym nową opcję Odtwórz dźwięk. Kliknięcie na żądane akcesorium odtworzy ten sam dźwięk, co na iPhonie, iPadzie i Apple Watch.

źródło: 9to5mac