iLounge | Newsy | iOS 16.5 ma nową funkcję strumieniowania sportu
Newsy
Sophia Stark

Sophia Stark · 03/29/23

iOS 16.5 ma nową funkcję strumieniowania sportu

W kodzie iOS 16.5 znaleźli nową funkcję do przesyłania strumieniowego na Apple TV.iOS 16.5 ma nową funkcję strumieniowania sportu

Streaming sportowy Apple TV może wkrótce otrzymać nową aktualizację funkcji Picture-in-Picture (PIP), zgodnie z linkami do kodu odkrytymi w wersji beta iOS 16.5 przez Steve'a Mosera.

Funkcja „Multiview” aplikacji Apple TV podobno pozwoli na jednoczesne przesyłanie strumieniowe do czterech gier sportowych, takich jak MLS Season Pass i MLB Friday Night Baseball. Aplikacje innych firm, takie jak ESPN i FuboTV, oferują już strumieniowe przesyłanie strumieniowe PIP w systemie tvOS, więc Apple ma sens, aby pójść w ich ślady.

Chociaż od jakiegoś czasu pojawiają się wzmianki o funkcji wielu widoków w aplikacjach telewizyjnych, najnowsza wersja beta zawiera więcej wskazówek, że prace nad tą funkcją postępują. Oczekuje się, że ta funkcja będzie na razie ograniczona do gier sportowych. Oznacza to, że nie będziesz mógł w ten sposób oglądać transmisji z cyberzawodów lub kilku programów jednocześnie.

Jednak firma Apple nie wydała jeszcze oficjalnego ogłoszenia dotyczącego tej funkcji i może nie być dostępna przed wydaniem iOS 17. Być może to właśnie na WWDC 2023 dowiemy się o tym bardziej szczegółowo.

źródło: 9to5mac