iLounge | Newsy | UNITED24 zaprezentował głośnik Bang&Olufsen
Newsy
Polina Harchenko

Polina Harchenko · 08/16/22

UNITED24 zaprezentował głośnik Bang&Olufsen

UNITED24 we współpracy z Bang&Olufsen zaprezentował głośnik wzywający do wsparcia Ukrainy.UNITED24 zaprezentował głośnik Bang&Olufsen

Platforma UNITED24 pokazała limitowaną serię głośników, która została wykonana wspólnie ze słynną marką systemów audio i wideo Bang & Olufsen.

Limitowana seria głośników będzie sprzedawana w sklepach firmowych marki zlokalizowanych w Europie. Tym samym zapraszając do wsparcia Ukrainy i przekazywania darowizn za pośrednictwem platformy UNITED24.

Jak dotąd nie ma możliwości zakupu głośnika Beosound 2 w wersji ukraińskiej. Istnieje jednak możliwość wygrania jednego z 10 prezentowanych urządzeń poprzez przesłanie darowizny w wysokości 10 euro za pośrednictwem UNITED24.

Zebrane pieniądze z losowania zostaną przeznaczone na zakup aparatów rentgenowskich. Pomogą lekarzom szybko zdiagnozować złamania i rany odłamkami.

Losowanie potrwa od 6 sierpnia 11:00 do 31 sierpnia 23:59. Zwycięzca zostanie wybrany losowo 1 września, korzystając z usługi wyboru losowego. Tutaj możesz przesłać darowiznę. Wyniki losowania zostaną opublikowane na specjalnej stronie.

Źródło: FEDOROV