iLounge | Newsy | Do sieci wyciekły zdjęcia iPhone'a 15 Pro jeszcze przed premierą
Newsy
Sophia Stark

Sophia Stark · 03/07/23

Do sieci wyciekły zdjęcia iPhone'a 15 Pro jeszcze przed premierą

W sieci pojawiło się zdjęcie iPhone'a 15 jeszcze przed oficjalną premierą.Do sieci wyciekły zdjęcia iPhone'a 15 Pro jeszcze przed premierą

W sieci pojawiło się zdjęcie rzekomego prawdziwego etui do iPhone'a 15. Na zdjęciu widać prawą stronę etui z wycięciem na przycisk głośności. Według użytkownika Twittera, który udostępnił zdjęcie, etui może być przeznaczone do jednego z kilku modeli iPhone'a 15 .

Wycięcie na boczne przyciski pasuje do renderingu iPhone'a 15 Pro, który ma być wyposażony w półprzewodnikowe przyciski z dotykowym sprzężeniem zwrotnym. To pierwszy raz, kiedy wycięcie zostało zauważone na prawdziwych obrazach. Nie jest jednak jasne, czy zdjęcie przedstawia standardowy model iPhone'a 15, czy iPhone'a 15 Pro.

Korpus wydaje się być anodowany na czarno lub „północ” z matowym wykończeniem. Oznacza to, że może to być standardowy model iPhone'a 15, w przeciwieństwie do iPhone'a 15 Pro z matowym tytanowym wykończeniem. Jednak oczekuje się, że tylko tegoroczne modele „Pro” będą wyposażone w przyciski półprzewodnikowe.

Jest prawdopodobne, że obraz przedstawia standardowy model iPhone'a 15 z mechanicznym przyciskiem, a nie dotykowym sprzężeniem zwrotnym. Wyciek ShrimpApplePro zasugerował, że obudowa może być modyfikacją obudowy przeznaczonej dla starszego modelu iPhone'a, więc na razie należy zachować ostrożność.

źródło: macromors