iLounge | Newsy | Tile wydało nowy tracker dla kotów
Newsy
Sophia Stark

Sophia Stark · 04/26/23

Tile wydało nowy tracker dla kotów

Firma Tile wypuściła nowy tag śledzenia kota, który działa do trzech lat na jednej baterii.Tile wydało nowy tracker dla kotów

Tile, producent popularnych urządzeń śledzących, wypuścił nowy produkt o nazwie „Tile for Cats”, aby pomóc właścicielom zwierząt śledzić ich futrzastych przyjaciół. Urządzenie jest zmodyfikowaną wersją Tile Sticker, małego samoprzylepnego urządzenia śledzącego, które można przymocować do prawie każdego przedmiotu.

Tile for Cats jest dostarczany z silikonowym kołnierzem o wartości 40 USD, który można przymocować do dowolnej standardowej obroży dla kotów.

Według Tile urządzenie ma żywotność baterii do trzech lat, a naklejkę można łatwo wymienić. Zasięg lokalizatora to aż 76,2 metra, co oznacza, że będziesz w stanie śledzić ruchy swojego kota, nawet jeśli błąka się daleko od domu.

Jedną z kluczowych cech Tile for Cats jest kompatybilność z urządzeniami z systemem Android i iOS. Ponadto tracker jest wodoodporny, a mocowanie kołnierza zostało zaprojektowane tak, aby rozciągnąć się do 1,7 raza.

Tracker Tile wyraźnie różni się od Apple AirTag lub innych podobnych urządzeń, ponieważ został zaprojektowany specjalnie dla kotów. Zwykle metki są uniwersalne, co utrudnia znalezienie czegoś kompaktowego dla zwierzaka. Ponadto wiele z nich nie sprawdza się tak dobrze podczas przemieszczania zwierzęcia lub po prostu mu przeszkadza.

źródło: dachówka