iLounge | Newsy | TikTok dodał nowe narzędzia do edycji wideo
Newsy
Polina Harchenko

Polina Harchenko · 10/07/22

TikTok dodał nowe narzędzia do edycji wideo

Aplikacja TikTok została zaktualizowana o nowe narzędzia do edycji i dostosowywania wideo.TikTok dodał nowe narzędzia do edycji wideo

TikTok zaktualizował swoją aplikację. Teraz program zawiera nowe ustawienia edycji wideo. Dzięki przeprojektowanemu TikTok użytkownicy będą mogli dostosowywać klipy, dźwięki, obrazy i tekst bezpośrednio z TikTok bez opuszczania sieci społecznościowej w celu korzystania z aplikacji innych firm.

Przypomnijmy, że wcześniej TikTok oferował podstawowe ustawienia do edycji wideo, ale aktualizacja rozszerza ich funkcjonalność. Użytkownicy będą mogli ciąć i dzielić filmy i dźwięki na fragmenty. Dzięki aktualizacji dodawanie i edytowanie tekstu w filmie stanie się łatwiejsze. Dodatkowo dostępna jest funkcja dodawania i nakładania zdjęć i filmów w trybie obrazu w obrazie.

Dostępne są również takie opcje jak: dostosowanie prędkości wideo, obracanie, skalowanie poszczególnych klipów oraz dodawanie efektów dźwiękowych. Oznacza to, że aktualizacja aplikacji TikTok pozwala programowi stać się wygodnym i kompletnym edytorem wideo. Teraz nie ma potrzeby używania innych aplikacji do przetwarzania wideo do edycji wideo.

Platforma zapowiedziała również narzędzie Photo Mode. To zaktualizowany wygląd karuzeli, który pozwoli użytkownikowi udostępniać wysokiej jakości zdjęcia i łączyć je z dźwiękiem. Dodatkowo TikTok spodziewa się wzrostu liczby znaków w opisach postów.

Źródło: 9to5mac