iLounge | Nowości | Tiffany sprzedaje wisiorki CryptoPunk NFT za 50 000 $
Nowości
Sophia Stark

Sophia Stark · 08/02/22

Tiffany sprzedaje wisiorki CryptoPunk NFT za 50 000 $

Znana marka biżuterii Tiffany sprzedaje teraz wisiorki NFT za 50 000 USD.Tiffany sprzedaje wisiorki CryptoPunk NFT za 50 000 $

Tiffany zaprojektowała wisiorki NFT z kolekcji CryptoPunk. Teraz możesz kupić swój własny NFT wykonany ze złota, diamentów i innych kamieni szlachetnych. Koszt jednego takiego wisiorka zaczyna się od 50 000 USD.

Co ciekawe, takie zawieszenie mogą otrzymać tylko ci, którzy posiadają NFT. Firma sprawdzi autentyczność dokumentów przed wykonaniem biżuterii. Dlatego nie uda się kupić ich w kolekcji, bez względu na to, jak bardzo by chcieli.

To nie pierwszy raz, kiedy Tiffany weszła do sieci 3. Firma wcześniej ogłosiła inwestycję w NFT w wysokości ponad 380 000 USD, za którą kupiła NFT w kształcie rysunku dziecka. Tiffany zaprezentowała również swoją kryptowalutę TiffCoin, choć w rzeczywistości był to bardziej chwyt marketingowy polegający na sprzedaży limitowanej edycji pamiątkowych cennych monet.

Każdy wisiorek NFT z kolekcji Tiffany CryptoPunk będzie wykonany z kamieni szlachetnych, złota, srebra według indywidualnego szkicu. Przed rozpoczęciem produkcji firma prześle Ci szkice i zaproponuje wprowadzenie zmian tak, aby klient był usatysfakcjonowany.

Źródło: Verge