iLounge | Nowości | iPhone 14 otrzyma ulepszony MagSafe i nowe kolory nadwozia
Nowości
Polina Harchenko

Polina Harchenko · 08/31/22

iPhone 14 otrzyma ulepszony MagSafe i nowe kolory nadwozia

iPhone 14 będzie wyposażony w nowe kolory obudowy i ulepszenia MagSafe.iPhone 14 otrzyma ulepszony MagSafe i nowe kolory nadwozia

Dziś plotek, a także informacji o nowym iPhone 14, który powinien zostać zaprezentowany 7 września, jest wystarczająco dużo. Ale bliżej prezentacji pojawia się coraz więcej detali, które pozwalają dokładniej oddać urządzenie.

Według Naver, powołując się na źródła deweloperskie, iPhone 14 powinien być dostępny w następujących kolorach: zielonym, fioletowym, niebieskim, czarnym, białym i czerwonym. W niektórych odcieniach kolory można zmieniać.

Ponadto źródło podało, że można się spodziewać opcji w kolorze grafitowym, srebrnym i złotym. A zielony kolor może być podobny do już istniejącej zieleni alpejskiej, natomiast fioletowy będzie w nowej wersji.

Najprawdopodobniej nie należy spodziewać się zauważalnej poprawy wytrzymałości od iPhone 14. Ekran urządzenia musi być wykonany ze szkła Gorilla Glass (takiego samego jak iPhone 13), bez zauważalnych ulepszeń.

Apple może sprawić, że magnesy na baterie MagSafe będą znacznie silniejsze niż kiedyś. I dodaj nowy wygląd urządzenia, który będzie dostępny wyłącznie dla iPhone 14 i iPhone 14 Pro.

Szybkość ładowania przewodowego powinna wzrosnąć do 30W, ale nie ma planów na zmianę ładowarki bezprzewodowej.

Nawiasem mówiąc, iPhone 14 i iPhone 14 Pro powinny mieć pojemność 128 GB.

Źródło: 9to5mac