iLounge | Newsy | Co wiadomo o nowych AirPodsach w iOS 16.4 RC?
Newsy
Sophia Stark

Sophia Stark · 03/22/23

Co wiadomo o nowych AirPodsach w iOS 16.4 RC?

W aktualizacji iOS 16.4 RC pojawiła się wzmianka o nowych słuchawkach AirPods. Co o nich wiadomo?Co wiadomo o nowych AirPodsach w iOS 16.4 RC?

Zgodnie z logiką wydania, Apple zaprezentowało ostateczną wersję iOS 16.4 RC. Pojawiło się w nim kilka, ale ważnych żetonów, o których pisaliśmy już wcześniej. Ponadto w ostatecznej aktualizacji pojawiło się kilka odniesień do nowych słuchawek Apple AirPods lub Beats, które korzystają z układu AirPods.

Insiderzy byli podzieleni w swoich przypuszczeniach. Niektórzy uważają, że model A3048 i obudowa o numerze A2968 znalezione w iOS 16.4 RC należą do nowych AirPods Lite. A inni, że to zaktualizowane Beats Studio Buds + słuchawki z chipem AirPods. Pojawiają się też sugestie, że są to odświeżone słuchawki AirPods Pro z etui obsługującym interfejs USB-C.

AirPods Lite to budżetowe słuchawki douszne Apple, które podobno mają zastąpić AirPods 2. Nie ma dokładnych dat ich premiery ani żadnych konkretnych uwag na temat tego, jak będą wyglądać. Według plotek będą to proste słuchawki, bez specjalnych funkcji, najbardziej budżetowe od Apple.

Co wiadomo o nowych AirPodsach w iOS 16.4 RC?

Beats Studio Buds+ - Informacja o nich pojawiła się na tle premiery iOS 16.4 RC, więc wszyscy zaczęli kojarzyć tę zapowiedź i wierzyć, że mówimy o nowych Beatsach. Źródła 9to5mac nie potwierdzają tej teorii, ponieważ według ich wtajemniczonych, nowe Beatsy nadal będą używać własnego chipa, a nie H1/H2 firmy Apple.

Co wiadomo o nowych AirPodsach w iOS 16.4 RC?

Ostatnia opcja jest bardzo ciekawa. Ponieważ w tym roku Apple zamierza dodać standard USB-C do iPhone'a 15 , spodziewana jest również aktualizacja słuchawek. Firma może nie aktualizować całych wkładek dousznych, dodając tylko możliwość zakupu etui do AirPods Pro 2 z USB-C, tak jak zrobiła to w przypadku etui do ładowania z ładowaniem bezprzewodowym, co może również wyjaśniać fakt, że etui i wkładki douszne są oznaczone z różnymi numerami modeli.

Co wiadomo o nowych AirPodsach w iOS 16.4 RC?

Trudno jednoznacznie stwierdzić, która z wersji okaże się prawdziwa. Oczekuje się, że nowe słuchawki zostaną wypuszczone albo w komunikacie prasowym, w okolicach WWDC 2023, albo już podczas jesiennej prezentacji nowego iPhone'a 15. Który scenariusz jest Twoim zdaniem najbardziej realistyczny? Napisz w komentarzach.

źródło: 9to5mac