iLounge | Newsy | Deweloper buduje zespół S-GPT z integracją ChatGPT i iOS
Newsy
Sophia Stark

Sophia Stark · 04/13/23

Deweloper buduje zespół S-GPT z integracją ChatGPT i iOS

Nowe bezpłatne polecenie S-GPT z ChatGPT umożliwia integrację sztucznej inteligencji z programami systemowymi iPhone'a, Maca, Apple Watch, iPada.Deweloper buduje zespół S-GPT z integracją ChatGPT i iOS

Nowy zespół o nazwie S-GPT został zaprezentowany przez entuzjastę technologii na cześć kolejnej kwietniowej edycji Automation. Istnieje asystent ChatGPT, taki jak OpenAI z natywnymi funkcjami iOS, iPadOS, macOS i watchOS.

Polecenie może pochodzić z obecnego modelu API ChatGPT 3.5 lub ChatGPT 4, ponieważ jest oparte na nowym API ChatGPT. Jednak dla wiki potrzebny jest publiczny rekord OpenAI z planem taryfowym z opłatą za wiki, odłamki są przypisane do API ChatGPT dla sprzedawców detalicznych.

Rozrobnik, który stworzył polecenie S-GPT z integracją ChatGPT i iOS

Aby wygrać S-GPT, musisz utworzyć rekord w chmurze OpenAI i przełączyć się, w dowolny sposób, w jaki możesz zapłacić za wygraną API. Okrim, który musi zainstalować polecenie i dekoder, i rozіbratisya wśród subtelnych robotów.

Zespół S-GPT bula została rozbita, aby można ją było intuicyjnie zintegrować z systemem Apple i ułożyć słowa jak piosenkę, czy też przejrzenie starego tekstu jest prostsze. Zespół ma to samo Dodatkove nalashtuvannya , ponieważ koristuvachі może się zmienić, więc smród może uzyskać dostęp do API ChatGPT 4.

S-GPT - jest to polecenie tekstowe, które pozwala użytkownikom ustawić moc ChatGPT z pola wprowadzania na iPhonie, iPadzie lub Macu; vodpovidi są obracane przez ChatGPT i są wyświetlane u towarzysza na przedłużeniu coristuvach. Dopóki S-GPT obsługuje tylko kilka tekstów, reszta jedzenia nie jest ograniczona.

Rozrobnik, który stworzył polecenie S-GPT z integracją ChatGPT i iOS

Dostępnych jest wiele możliwych integracji, w tym Safari, schowek, kalendarz predykcyjny, a także tekst i muzyka na żywo. Jeśli chcesz udostępnić na stronie internetowej S-GPT, spróbuj dowiedzieć się tego za niego. Jeśli chcesz poprosić S-GPT o okradanie go z tekstu w schowku, ChatGPT okradanie go zamiast ze schowka systemowego. Z pomocą ChatGPT yarlik możesz również spojrzeć na przyszły układ coristuvacha i powiedzieć ci, że dni będą pracowite.

Rozrobnik, który stworzył polecenie S-GPT z integracją ChatGPT i iOS

Jak masz możliwość poprawy i wypróbowania zwycięskiej drużyny? Rozrobnik jest już napisany przez robota, który znalazł sposób, aby dowiedzieć się, jak kupić system Apple i zaawansowany OpenAI. Dopóki Apple nie udostępni wszystkich tych funkcji samodzielnie, jest mało prawdopodobne, że będzie to następna godzina.

Jerelo: Macstories