iLounge | Newsy | Etui na iPada 10 (2022) docierają przed ogłoszeniem
Newsy
Polina Harchenko

Polina Harchenko · 10/06/22

Etui na iPada 10 (2022) docierają przed ogłoszeniem

Producenci akcesoriów technicznych rozpoczęli sprzedaż etui do jeszcze nie wydanego iPada 10.Etui na iPada 10 (2022) docierają przed ogłoszeniem

Według plotek, iPad 10. generacji powinien zostać zaprezentowany pod koniec tego miesiąca. Zbiegając się z tym wydarzeniem, producenci akcesoriów zaczęli sprzedawać etui do iPada 10.

Marka akcesoriów ESR dodała już na swojej oficjalnej stronie Amazon nowe etui do iPada 10. Ten fakt może pomóc wyobrazić sobie samo urządzenie.

Te etui posiadają większe wycięcie na moduł aparatu, podobnie jak w iPad Air 4 i iPad Air 5. Jedno z etui mocuje się do iPada za pomocą magnesu, natomiast drugie, trwalsze, zawiera wycięcia na nowy moduł. Dodatkowo etui zawiera przegródkę na przycisk zasilania z Touch ID oraz wydzielone miejsce na Apple Pencil z boku. Może to wskazywać, że nowy iPad będzie miał ten sam wygląd, co nowsze iPady.

Producenci akcesoriów zaczynają sprzedawać etui na iPada 10

Opis akcesoriów stwierdza, że etui nie są kompatybilne ze starszymi modelami iPada.

Według plotek, iPad 10 będzie zasilany przez procesor A14 Bionic, który jest o około 30% szybszy od chipa A13. Ponadto nowy iPad powinien być wyposażony w łączność 5G, port USB-C zamiast Lightning oraz większy wyświetlacz z lepszymi aparatami.

Ponadto firma ESR rozpoczęła sprzedaż etui do jeszcze nie wydanego modelu iPada Pro. Może to również świadczyć o tym, że model ten zostanie zaprezentowany w najbliższych tygodniach.

Źródło: 9to5mac