iLounge | Newsy | Aplikacja Tłumacz Google na iPhone zostaje przeprojektowana
Newsy
Sophia Stark

Sophia Stark · 03/21/23

Aplikacja Tłumacz Google na iPhone zostaje przeprojektowana

Aplikacja Tłumacz Google otrzymała przeprojektowaną wersję Material You na iPhone'a.Aplikacja Tłumacz Google na iPhone zostaje przeprojektowana

Firma Google ogłosiła ważną aktualizację aplikacji Tłumacz Google na iPhone, dzięki której jest ona bardziej intuicyjna i przyjazna dla użytkownika. Aktualizacja zawiera ulepszony interfejs Material You, który ułatwia poruszanie się po aplikacji i dostęp do kluczowych funkcji.

Aplikacja Tłumacz Google na iPhone'a zostaje przeprojektowana

Jedną z głównych zmian w aktualizacji jest wprowadzenie nowego paska narzędzi u dołu ekranu, który zapewnia szybki dostęp do często używanych funkcji, takich jak wybór języka czy wprowadzanie głosowe. Interfejs aplikacji został również zoptymalizowany, aby był łatwiejszy w użyciu.

Aplikacja Tłumacz Google na iPhone'a zostaje przeprojektowana

Innym godnym uwagi dodatkiem jest ulepszona funkcja tłumaczenia wspomaganego aparatem, która pozwala teraz użytkownikom na przechwytywanie tekstu w czasie rzeczywistym i natychmiastowe tłumaczenie go bez konieczności robienia zdjęcia. Ta funkcja obsługuje 108 języków i działa w trybie offline, dzięki czemu jest niezwykle przydatnym narzędziem dla podróżników i osób uczących się języków.

Google twierdzi, że nowy projekt jest częścią nieustannych wysiłków, aby aplikacja Tłumacz była bardziej dostępna i użyteczna dla ludzi na całym świecie. Aktualizacja jest już dostępna dla użytkowników iPhone'a w App Store.

Źródło: 9to5google