iLounge | Newsy | Ucz się angielskiego z dziećmi z Google Czytaj razem
Newsy
Polina Harchenko

Polina Harchenko · 08/10/22

Ucz się angielskiego z dziećmi z Google Czytaj razem

Google stworzyło wersję próbną aplikacji, która uczy czytania w języku angielskim. Proste lekcje czytania z książek przydadzą się także dorosłym.Ucz się angielskiego z dziećmi z Google Czytaj razem

Teraz użytkownicy nie muszą używać urządzenia z Androidem, aby korzystać z aplikacji Czytaj wzdłuż. Firma uruchomiła wersję beta aplikacji do czytania dla dzieci, z której można korzystać za pośrednictwem przeglądarki.

Read Along to aplikacja, która pomaga dzieciom w nauce czytania, poprawia błędy i zawiera informacje zwrotne. Dziecko stopniowo uczy się czytać na różnych poziomach trudności i otrzymuje nagrody za sukces.

Możesz wypróbować wersję beta Read Along w przeglądarkach takich jak Chrome, Edge i Firefox. Twórcy twierdzą, że ta funkcja wkrótce pojawi się w Safari i innych przeglądarkach.

W wersji próbnej dzieci mogą uczyć się wielu języków, w tym angielskiego i hindi.

Możesz zalogować się na swoje konto, aby korzystać z aplikacji, ale nie jest to wymagane. Rozpoznawanie mowy i cała praca z aplikacją może odbywać się z łatwością w przeglądarce.

Read Along nie może być używany jako całkowity substytut nauki z nauczycielami. Ale jako narzędzie pomocnicze do utrzymywania poziomu wiedzy i uczenia dziecka czegoś nowego, jest to całkiem dobra opcja.

Źródło: engadget