iLounge | Newsy | Pebble wypuścił kopię Apple Watch Ultra
Newsy
Polina Harchenko

Polina Harchenko · 12/29/22

Pebble wypuścił kopię Apple Watch Ultra

W Indiach wprowadzili kopię inteligentnego zegarka Apple Watch Ultra pod marką Pebble.Pebble wypuścił kopię Apple Watch Ultra

Marka Pebble zaprezentowała nowy smartwatch, który jest wierną kopią urządzenia Apple Watch Ultra.

Przypomnijmy, że wcześniej marka Pebble znana była z wydawania swoich autentycznych urządzeń. Następnie został kupiony przez Fitbit, który jest kontrolowany przez Google. A teraz zegarek pod tą samą marką Pebble pojawił się w Indiach. Ale ta marka najprawdopodobniej nie jest powiązana z prawdziwą firmą.

Zaprezentowano inteligentny zegarek Pebble, który jest kopią Apple Watch Ultra

Pebble Cosmos Engage to inteligentny zegarek indyjskiej firmy SRK Powertech Provate Limited. Nawiasem mówiąc, od dawna sprzedaje wiele swojego asortymentu pod tą marką. Konstrukcja urządzenia dokładnie kopiuje Apple Watch Ultra. Ciekawe jest również to, że do reklamy urządzenia wykonali oryginalne zdjęcia prawdziwych inteligentnych zegarków.

Kopia słynnego projektu i kultowej marki z banalnym i tanim monitorem fitness, który był przebrany za urządzenie premium. Wyposażono go w 1,95-calowy ekran LCD obsługujący technologię Always-on Display, ale samą matrycę wykonano w technologii IPS. Interfejs inteligentnego zegarka nie jest wyposażony w dobrą prędkość, wygląda bardzo prosto i wykonuje swoją pracę na słabym poziomie. Ale jednocześnie bransoletka jest wyposażona w czujnik tętna i ma technologię połączeń Bluetooth. Cena zegarka to 50 dolarów.