iLounge | Newsy | Pokazał, jaki będzie system watchOS 10
Newsy
Sophia Stark

Sophia Stark · 04/11/23

Pokazał, jaki będzie system watchOS 10

Być może będzie to nowy watchOS 10.Pokazał, jaki będzie system watchOS 10

Projektant Parker Ortolani stworzył intrygującą koncepcję dla systemu watchOS 10, która zostanie zaprezentowana podczas czerwcowej konferencji Worldwide Developers Conference (WWDC). Koncepcja obraca się wokół zupełnie nowego ekranu głównego Apple Watch z widżetami, działaniami na żywo i przeprojektowaną wersją interfejsu użytkownika „Glances”.

Pokazał, jaki będzie system watchOS 10

W serii tweetów Ortolani prezentuje odnowioną animację ekranu głównego i inne podejście do ekranu głównego, składające się z widżetów Watch. Koncepcja podkreśla kilka potencjalnych zmian w interfejsie użytkownika, w tym działania na żywo i ulepszoną wersję funkcji Glances, która zniknęła z systemu watchOS. Animacje i stopklatki przedstawiają elegancki, futurystyczny projekt, który może znacznie poprawić wrażenia użytkownika.

Pokazał, jaki będzie system watchOS 10

Ponieważ popularność zegarka Apple Watch stale rośnie, znacząca aktualizacja interfejsu użytkownika w systemie watchOS 10 może pomóc w utrzymaniu jego dominacji na rynku. Chociaż koncepcja Ortolaniego nie jest oficjalną reprezentacją tego, jak będzie wyglądał system watchOS 10, zapewnia świeże spojrzenie na przyszłość zegarka Apple Watch.

źródło: 9to5mac