iLounge | Newsy | Nic nie ujawniono projektu i funkcji ucha (kija)
Newsy
Polina Harchenko

Polina Harchenko · 10/03/22

Nic nie ujawniono projektu i funkcji ucha (kija)

Ujawniono projekt i charakterystykę słuchawek TWS Nothing Ear (Stick).Nic nie ujawniono projektu i funkcji ucha (kija)

Nic ostatnio nie zapowiadało drugiego modelu słuchawek Ear (Stick). Urządzenie zostało zapowiedziane na wystawie SS23 przez projektanta Cheta Lo. Z tego możemy już wywnioskować, że cechą nowego modelu jest modny dodatek.

Wcześniej pojawiły się już orientacyjne zdjęcia z projektem słuchawek. Pogłoski zaczęły się potwierdzać i stały się znane szczegółowe informacje ze specyfikacji technicznych.

Pokazano Słuchawki Nic Ucho (kij)

Według przecieków nowy model słuchawek Nothing Ear (Stick) zawiera przezroczyste etui. Ponadto słuchawki mają konstrukcję, która pozwala na zamontowanie słuchawek w kanale słuchowym i muszli. To pozwoli urządzeniu trzymać się mocno. Biorąc pod uwagę certyfikat FCC, słuchawki Ear (Stick) najprawdopodobniej używają baterii o pojemności 36 mAh. A etui wyposażono w akumulator o pojemności 350 mAh, dzięki tej charakterystyce jest w stanie naładować same słuchawki nawet 5 razy bez dodatkowego doładowania.

Pokazano Słuchawki Nic Ucho (kij)

Samo etui wykonane jest w formie cylindra z przezroczystą pokrywą. Etui jest ładowane przez USB Type-C, a dźwięk przesyłany jest do słuchawek za pośrednictwem modułu Bluetooth 5.2.

Źródło: iguides