iLounge | Newsy | Spersonalizuj swojego iPhone za pomocą etui Memoji od caseXy
Newsy
Sophia Stark

Sophia Stark · 12/01/22

Spersonalizuj swojego iPhone za pomocą etui Memoji od caseXy

Przedstawiamy nasz nowy projekt etui caseXy Memoji na iPhone | AirPods. Twoje emocje na wyjątkowej okładce!Spersonalizuj swojego iPhone za pomocą etui Memoji od caseXy

W trudnych czasach weszliśmy na międzynarodowy rynek ze sklepem internetowym iLounge w Polsce oraz serwisem iLab. Teraz ciągle się rozwijamy i jesteśmy gotowi do zaprezentowania naszej nowej kampanii caseXy, w której znajdziesz najseksowniejsze etui na iPhone'a | AirPods | MacBooka.

Sprawa Memoji

Nasz projekt pilotażowy to etui z emotikonami Memoji, które personalizuje Twoje akcesorium i pomaga chronić Twoje urządzenia.

Spersonalizuj swoje etui – uruchom linię caseXy Memoji na iPhone'a | AirPodsy

Aby ożywić je, opracowaliśmy mechanizm odczytywania i wklejania wygenerowanych przez Ciebie Memoji z iPhone'a | iPad, pozyskał wysokiej jakości materiały do druku 3D i przetestował ponad 100 pras. W końcu cenimy jakość i udzielamy 2-letniej gwarancji na każdy produkt caseXy.

Spersonalizuj swoje etui – uruchom linię caseXy Memoji na iPhone'a | AirPodsy

Jesteśmy dumni, że projekt został już wsparty przez platformę indiegogo, gdzie uruchomiliśmy zbiórkę na pierwszą partię etui. Już wkrótce każdy będzie mógł kupić własne, niepowtarzalne etui na oficjalnej stronie casexy.com.

Pasek na ramię do iPhone

Dodatkowo uruchamiamy produkcję stylowych pasków do iPhone. Pomogą uwolnić ręce i uniknąć konieczności noszenia ze sobą torby. Ale najfajniejsze jest to, że pasują do każdego etui. Dlatego kupując jeden pasek, możesz łączyć go z różnymi etui.

Spersonalizuj swoje etui – uruchom linię caseXy Memoji na iPhone'a | AirPodsy

Kolekcja U.A. Brave

Również w naszej kolekcji etui caseXy znajdziesz etui patriotyczne, z których 25% ze sprzedaży trafi do Sił Zbrojnych Ukrainy, a kolejne 5% na wsparcie autorów druku. Zebraliśmy najfajniejszych ilustratorów, którzy zaprojektowali dla nas ponad 20 grafik. Autorzy druku: Anna Voda, Etnodim, Maliunok, Max Moshkovsky, Natasha Steshenko, Oleksandr Grekhov, Feldman Sisters i To dobra wycieczka. Już wkrótce na stronie iLounge będzie można kupić okładki patriotyczne, w sam raz na święta Nowego Roku!

Spersonalizuj swoje etui – uruchom linię caseXy Memoji na iPhone'a | AirPodsy

Jesteśmy bardzo podekscytowani tą wiadomością i cieszymy się, że możemy się nią z Wami podzielić! Wesprzyj nas udostępniając w mediach społecznościowych.