iLounge | Newsy | Pepsi i Apple oferują bezpłatną subskrypcję Apple Music
Newsy
Sophia Stark

Sophia Stark · 05/18/23

Pepsi i Apple oferują bezpłatną subskrypcję Apple Music

Nie wyrzucaj swoich puszek Pepsi tego lata. Możesz otrzymać bezpłatną subskrypcję Apple Music, bilet na koncert lub słuchawki Beats.Pepsi i Apple oferują bezpłatną subskrypcję Apple Music

PepsiCo we współpracy z Apple postanowiło wystartować z nową letnią kampanią. Zawiera fajne prezenty w postaci bezpłatnej subskrypcji Apple Music na 3 miesiące, a także bilety na wydarzenia Apple, koncerty, słuchawki Beats.

W sumie zostanie wydanych około 400 milionów egzemplarzy puszek różnych napojów Pepsi , na których można znaleźć kody aktywujące bezpłatną subskrypcję Apple Music. Napoje te to: Zero Sugar, Pepsi o różnych smakach, Mountain Dew Voltage, Starry i Starry Zero Sugar. Po zeskanowaniu kodu subskrypcja zostanie automatycznie aktywowana dla Twojego konta.

Letnia promocja będzie mocno promowana przez Pepsi, począwszy od reklamy, w której występuje znany portorykański raper i piosenkarz Bad Bunny. Reklamy prezentujące bezpłatne kody Apple Music będą emitowane w telewizji, publikowane w mediach społecznościowych i wyświetlane w różnych miejscach.

Warto zauważyć , że Pepsi i Apple współpracowały już wcześniej w 2003 roku , kiedy to Pepsi zaoferowało 100 milionów pobrań utworów z iTunes Store, rozpoczynając tym samym długoterminową współpracę.

źródło: MacRumors