iLounge | Newsy | UZ uruchomił płatność za bilety za pomocą Apple Pay
Newsy
Polina Harchenko

Polina Harchenko · 08/05/22

UZ uruchomił płatność za bilety za pomocą Apple Pay

Teraz możesz płacić za bilety kolejowe UZ za pomocą chatbota Apple Messages za pośrednictwem Apple Pay.UZ uruchomił płatność za bilety za pomocą Apple Pay

Teraz możliwe jest kupowanie biletów kolejowych na Ukrainie za pośrednictwem Apple Messages za pomocą Apple Pay do zapłaty. Płatność za bilety za pośrednictwem Apple Pay stała się dostępna w oficjalnym czacie Apple Messages Kolei Ukraińskich.

Po opłaceniu w ten sposób przejazdu przez pasażera możliwe będzie dodanie biletu do portfela Apple Passki. Jeśli masz jakiekolwiek problemy, zawsze możesz skontaktować się z pomocą techniczną (czat online, który jest dostępny w Apple Messages).

Aby skorzystać z nowej funkcji, wystarczy kliknąć ikonę Wiadomości na stronie UZ. Następnie otworzy się okno dialogowe umożliwiające zakup biletów za pomocą Apple Pay lub kontakt z pomocą techniczną.

Projekt ten został zrealizowany przy wsparciu Corezoid Process Engine, wspólnie z firmą Middleware, przy wsparciu Visa.

UZ przypomina również, że platforma botowa Corezoid obsługuje Google Business Messages, Viber, Telegram, Facebook messenger, WhatsApp for Business, Line, WeChat, Control.events i inne platformy z otwartymi interfejsami API.

Źródło: uz.gov.ua