iLounge | Newsy | Aktualizacja iOS 17 otrzyma szereg nowych funkcji
Newsy
Sophia Stark

Sophia Stark · 04/26/23

Aktualizacja iOS 17 otrzyma szereg nowych funkcji

Apple uruchomi aplikację iPad Health i funkcję śledzenia nastroju w iOS 17.Aktualizacja iOS 17 otrzyma szereg nowych funkcji

Za słowami Marka Gurmana z Bloomberga firma Apple doda szprota cicawih chip iOS 17, dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Wśród nowych funkcji znajdzie się tracker nastroju, a wkrótce na iPadzie pojawi się program „Zdrowie”. Ma to na celu promowanie popularności programu „Zdrowie” w placówkach medycznych, de bardziej rozpowszechnionych tabletów (w Stanach Zjednoczonych).

Duży ekran iPada pozwoli ludziom spojrzeć na wskaźniki zdrowia, wyniki elektrokardiogramu, recepty, analizy laboratoryjne i nie tylko, a nowy tracker pomoże ci sprawdzić swoje emocje, sprawdzić swój dzień i spojrzeć na wyniki godzina po godzinie.

W 2024 roku Apple planuje również wprowadzić nową usługę coachingu zdrowotnego o nazwie kodowej Quartz, która będzie pracować nad personalizacją propozycji i tworzeniem niestandardowych programów coachingowych na podstawie danych Apple Watch.

Usługa styaguvatima z koristuvachiv schomisachnuyu opłata, sponkayuchi їkh uprawiaj sport, popraw dietę i przyzwyczaj się do lepszego snu. Wśród innych funkcji planowanych w przyszłych aktualizacjach są monitorowanie ciśnienia krwi dla Apple Watch i nieinwazyjne monitorowanie glukozy, nad którym Apple pracuje już od jakiegoś czasu.

Reprezentujący tropiciel emocji i usługę coachingu medycznego, firma spodivaetsya sponukati koristuvachiv do aktywnego podejścia do swojego zdrowia. Tsej krok, ymovirno, zostanie pozytywnie zaakceptowany przez fahivtsy na rzecz ochrony zdrowia, jakby zastanawiali się, jak zintegrować technologie mobilne w swojej praktyce.

Dodatkowo w iOS 17 sprawdzamy:

  • Więcej opcji dostosowywania czcionek na ekranie blokowania;
  • Możliwość udostępniania ekranów blokujących;
  • Apple Music karaoke na ekranie blokującym;
  • Nowe Centrum Kontroli;
  • Światło w Centrum sterowania można przewijać jak minutnik.

Śledź wiadomości o pozostałych innowacjach Apple w galerii dotyczącej opieki zdrowotnej na naszym blogu lub kanale Telegram.