iLounge | Newsy | Zaktualizowane Mapy Apple są teraz dostępne w sześciu nowych krajach
Newsy
Sophia Stark

Sophia Stark · 04/07/23

Zaktualizowane Mapy Apple są teraz dostępne w sześciu nowych krajach

Zaktualizowane Mapy Apple są dostępne w Austrii, Chorwacji, Czechach, na Węgrzech, w Polsce i Słowenii z ulepszonymi funkcjami i widocznością terenu.Zaktualizowane Mapy Apple są teraz dostępne w sześciu nowych krajach

Zaktualizowana aplikacja Apple Maps jest teraz dostępna w Austrii, Chorwacji, Czechach, na Węgrzech, w Polsce i Słowenii, zgodnie z ogłoszeniem giganta technologicznego. Zaktualizowana aplikacja obiecuje użytkownikom bardziej szczegółowe pokrycie dróg, ulepszoną nawigację, modele 3D popularnych atrakcji i nie tylko.

Ponadto aplikacja może teraz pomóc kierowcom wybranych pojazdów elektrycznych w Austrii, Czechach, na Węgrzech i w Polsce w planowaniu podróży, analizując zmiany wysokości i inne czynniki na trasie w celu określenia odpowiednich przystanków do ładowania. Kierowcy pojazdów elektrycznych we wszystkich sześciu krajach mogą również łatwiej znajdować pobliskie stacje, dodawać ulubione trasy do zakładek i otrzymywać powiadomienia, kiedy należy wysiąść na przystanku.

Od dziś funkcja Look Around jest również dostępna we wszystkich sześciu krajach, udostępniając zdjęcia ulic w wysokiej rozdzielczości w aplikacji Mapy. Podobnie jak Google Street View, Look Around oferuje płynniejsze przejścia panoramowania i powiększania.

Ekspert Apple Maps, Juston O'Bairn, zauważył, że to już 18 raz, kiedy Apple rozszerzyło swoje nowe dane mapy od czasu ich publicznej premiery we wrześniu 2018 roku. Aplikacja została już rozszerzona w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Kanadzie, Hiszpanii, Portugalii, Włoszech, Australii, Nowej Zelandii, Singapurze, Francji, Niemczech i kilku innych krajach i terytoriach.

źródło: jabłko