iLounge | Newsy | Apple może dziś wypuścić nowego MacBooka Pro M2
Newsy
Sophia Stark

Sophia Stark · 01/17/23

Apple może dziś wypuścić nowego MacBooka Pro M2

W kanadyjskiej bazie pojawił się nowy zarejestrowany MacBook Pro M2. Wygląda na to, że wkrótce pojawi się aktualizacja.Apple może dziś wypuścić nowego MacBooka Pro M2

Wcześniej w wiadomościach pojawiły się pogłoski, że Apple planuje zaktualizować MacBooka Pro na początku 2023 roku. Nieco wcześniej wczoraj pojawiła się informacja, że firma może dzisiaj wypuścić aktualizację.

Teraz eksperci zauważyli nowego MacBooka Pro A2779 na kanadyjskiej liście sprzętu radiowego. W podanej certyfikacji nowość ma zaktualizowane Wi-Fi 6E, które wcześniej pojawiło się na iPadzie Pro M2.

Apple może dziś wypuścić nowego MacBooka Pro M2

Według źródeł 9to5mac, Apple zaplanowało spotkania informacyjne z prasą i blogerami na przyszły tydzień i są one związane z MacBookiem. Zwykle dzieje się to po ogłoszeniu nowych produktów, aby prasa mogła przyjrzeć się bliżej produktowi.

Jeśli Apple zaktualizuje dziś swojego MacBooka Pro, pojawi się to w witrynie Apple Newsroom jak zwykłe ogłoszenie. Planuje się, że nic (poza chipem i obsługą Wi-Fi) nie zostanie zmienione w nowym produkcie. Najprawdopodobniej wersja 16-calowa lub 14-calowa zostanie zaktualizowana.

źródło: 9to5mac