iLounge | Nowości | Sennheiser Momentum 4 ANC - słuchawki na 60 godzin
Nowości
Polina Harchenko

Polina Harchenko · 08/22/22

Sennheiser Momentum 4 ANC - słuchawki na 60 godzin

W tym tygodniu Sennheiser wypuści nowe bezprzewodowe słuchawki Momentum czwartej generacji. Będą miały nowy wygląd i żywotność baterii do 60 godzin.Sennheiser Momentum 4 ANC - słuchawki na 60 godzin

Sennheiser wprowadza na rynek nowe słuchawki premium Momentum 4 ANC. Nowe urządzenie może pochwalić się nawet 60 godzinami pracy na baterii oraz nowym wyglądem.

Sennheiser Momentum 4 ANC są w większości wykonane z tworzywa sztucznego z nausznikami, które po złożeniu obracają się. Ponadto widoczne kable i wiele fizycznych elementów sterujących zostało porzuconych na rzecz touchpada, który znajduje się na prawym nauszniku (pad może reagować na gesty).

Kampania twierdzi, że urządzenie ma tryb przezroczystości i ulepszoną adaptacyjną redukcję szumów, a także funkcję szybkiego ładowania. Może zapewnić 6 godzin nieprzerwanej pracy po zaledwie 10 minutach ładowania.

Sennheiser Momentum 4 ANC może zapewnić dobrą dynamikę, czystość i muzykalność dzięki systemowi przetworników 42 mm. Użytkownicy będą mogli dostosować dźwięk (presety, tryby dźwięku) za pomocą wbudowanego korektora. Wypróbuj także nową funkcję personalizacji dźwięku.

Nawiasem mówiąc, ten model pozwala używać dwóch urządzeń jednocześnie do różnych celów.

Słuchawki Sennheiser Momentum 4 ANC dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i kremowej. Teraz możesz zamówić w przedsprzedażyna oficjalnej stronie internetowej za 349,95 USD. Zamówienia będą wysyłane już we wtorek.

Źródło: macrumors