iLounge | Nowości | Nowy żółty iPhone 14 zostanie wydany wkrótce
Nowości
Sophia Stark

Sophia Stark · 03/07/23

Nowy żółty iPhone 14 zostanie wydany wkrótce

Mark Gurman potwierdził premierę nowego żółtego iPhone'a 14 tej wiosny.Nowy żółty iPhone 14 zostanie wydany wkrótce

Według niedawnego tweeta Marka Gurmana z Bloomberga, na horyzoncie pojawia się nowa opcja kolorystyczna dla iPhone'a 14. Podczas gdy w zeszłym tygodniu informowano na Weibo, że nowy kolor pojawi się w tym roku, tweet Gurmana dodaje plotkom większej wiarygodności.

Podczas gdy poprzedni wyciek sugerował, że nowym kolorem będzie żółty, Gurman nie określił dokładnie, jaki kolor Apple przygotował dla konsumentów. W przeszłości Apple wypuszczało nowe kolorystyki swoich iPhone'ów, takie jak zielony iPhone 13 i alpejski zielony iPhone 13 Pro w 2021 roku oraz jasnofioletowy iPhone 12 w 2020 roku.

W poprzednich latach Apple organizowało specjalne wydarzenia w marcu, aby ogłosić nowe produkty, ale w tym roku oczekuje się, że ogłoszenia będą miały formę komunikatów prasowych lub krótszych filmów z kluczowymi wydarzeniami.

Warto zaznaczyć, że ostatni raz Apple oferowało żółty model z iPhonem 11. Nie jest również jasne, czy iPhone 14 i iPhone 14 Pro otrzymają nowy kolor, czy też będą dostępne tylko w wybranych modelach. Ponieważ iPhone 14 Pro jest już dostępny w kolorze złotym, możliwe, że nowy kolor będzie oferowany tylko dla iPhone'a 14 i iPhone'a 14 Plus. Albo czekamy na brązowego iPhone'a 14 Pro | iPhone'a 14 Pro Max.

Oczekuje się, że komunikat prasowy będzie miał miejsce 8 marca lub w przyszłym tygodniu. A potem pojawią się nowe urządzenia, akcesoria z wiosennej kolekcji, a także zaktualizowane kolory iPhone'a 14.

źródło: 9to5mac