iLounge | Nowości | Nowy iPhone 15 Pro otrzyma dotykowe przyciski i tytanową obudowę
Nowości
Sophia Stark

Sophia Stark · 01/03/23

Nowy iPhone 15 Pro otrzyma dotykowe przyciski i tytanową obudowę

Inny analityk potwierdził plotki, że tegoroczny iPhone 15 Pro będzie miał tytanową obudowę i dotykowe boczne przyciski z dotykowym sprzężeniem zwrotnym.Nowy iPhone 15 Pro otrzyma dotykowe przyciski i tytanową obudowę

Wcześniej analitycy Mii-Chi Kuo i ShrimpApplePro powiedzieli już, że Apple rozważa wprowadzenie dotykowych przycisków bocznych z dotykowym sprzężeniem zwrotnym w nowych modelach iPhone'a. Dziś inny ekspert potwierdził te pogłoski na podstawie swoich badań grupy inwestycyjnej z Hongkongu.

Jeff Pu przewiduje nowy iPhone 15 Pro w 2023 roku | 15 Pro Max zostanie wydany w tytanowej obudowie. Fizyczne przyciski na krawędzi zastąpią dotyk, z dotykowym sprzężeniem zwrotnym, ale jeszcze nie wiadomo, czy dotyczy to również przełączania w tryb cichy

Ponadto nowości premium otrzymają 8 GB pamięci RAM, a iPhone 15 Plus zostanie wyposażony w aparat 48 MP, aby przyciągnąć kupujących do tego modelu. Przypomnijmy, że w zeszłym roku iPhone 14 Plus sprzedawał się słabo, ponieważ większość wolała kupić iPhone'a 15 Pro | 15 Pro Max z nową Dynamic Island i zaktualizowanym aparatem.

Kolejną dość kontrowersyjną wypowiedzią eksperta jest obecność złącza USB-C we wszystkich czterech modelach. Wcześniej analitycy sugerowali, że w tym roku na nowe złącze ładowania przestawią się tylko modele premium. Ale Apple może zrobić ten krok, ponieważ obawia się spadku sprzedaży w 2023 roku.

źródło: MacRumors