iLounge | Nowości | Nova wprowadza na rynek perłowe słuchawki H1 Audio Earrings
Nowości
Polina Harchenko

Polina Harchenko · 01/16/23

Nova wprowadza na rynek perłowe słuchawki H1 Audio Earrings

Nova zaprezentowała nowy model słuchawek H1 Audio Earrings wykonanych z pereł, które wyglądają jak zwykła para kolczyków.Nova wprowadza na rynek perłowe słuchawki H1 Audio Earrings

Nova zaprezentowała nowe słuchawki H1 Audio Earrings, które wyglądają jak zwykłe kolczyki i są wykonane z pereł.

Słuchawki Nova Audio wyposażone są w dwa głośniki za perełkami, wykorzystują specjalny dźwięk kierunkowy do przenoszenia dźwięku w górę. Nova twierdzi, że ta technologia dodaje dodatkową warstwę dźwięku do środowiska użytkownika, pozwalając mu usłyszeć, co dzieje się wokół niego i sam dźwięk. Podobną technologię zastosowano w Sony LinkBuds i Aftershokz.

Pomimo faktu, że same słuchawki znajdują się poza uchem, technologia dźwięku kierunkowego pomaga innym ludziom nie słyszeć tego, czego słucha użytkownik.

Urządzenie może pracować autonomicznie do 3,5 godziny podczas odtwarzania dźwięku i 2,5 godziny podczas rozmowy.

Etui ładujące może zapewnić do trzech pełnych cykli ładowania, co daje w sumie około 14 godzin słuchania. Ponadto słuchawki mają wbudowany przycisk do sterowania dźwiękiem i połączeniami.

Kolczyki H1 Audio dostępne są w dwóch kolorach: złotym i srebrnym. Koszt akcesorium to około 753 dolary (dla wersji złotej) i 645 dolarów (dla modelu srebrnego). Słuchawki są obecnie dostępne w Europie, ale wkrótce powinny być dostępne w Stanach Zjednoczonych i Japonii.

źródło: theverge