iLounge | Newsy | Nic nie zaprezentowało słuchawek Nothing Ear 2
Newsy
Sophia Stark

Sophia Stark · 03/22/23

Nic nie zaprezentowało słuchawek Nothing Ear 2

Nastąpiła długo oczekiwana premiera Nothing Ear 2. Podpowiadamy, czym wyróżniała się druga generacja przezroczystych słuchawek.Nic nie zaprezentowało słuchawek Nothing Ear 2

Nic nie zapowiedział wypuszczenia swoich bezprzewodowych słuchawek dousznych drugiej generacji. Ear 2, wyceniony na 149 USD, oferuje ulepszoną łączność i możliwości dostosowywania, a także cieńszą, bardziej kompaktową konstrukcję, która jest łatwiejsza do noszenia.

Chociaż projekt niewiele się zmienił, firma wprowadziła pewne zmiany w obudowie. Zewnętrzna część jest nadal przezroczysta, ale niektóre części białej struktury są teraz odsłonięte.

W odpowiedzi na opinie klientów Nic nie przesunęło mikrofonów i anteny wewnątrz słuchawek, aby zapewnić lepszą łączność i stabilność. Przeprojektowali również strukturę anteny, aby poprawić niezawodność i dodali podwójne połączenie, aby ułatwić przełączanie między urządzeniami. Ponadto Nothing twierdzi, że technologia Clear Voice została ulepszona, aby odfiltrować więcej dźwięków podczas rozmowy.

Nic nie zaprezentowało słuchawek Nothing Ear 2

Ear 2 oferuje również ulepszone szczegóły dźwięku dzięki komponentom poliuretanowym zapewniającym wyraźniejsze niskie tony i grafenowi zapewniającym jaśniejsze wysokie tony. Model ma dwukomorową konstrukcję zapewniającą szersze pole dźwiękowe i będzie kompatybilny z Hi-Res w momencie premiery.

Ear 2 oferuje również trzy poziomy aktywnej redukcji szumów (ANC) i spersonalizowany profil ANC skalibrowany do Twojego słuchu. Żywotność baterii została zwiększona do ponad sześciu godzin zarówno dla wkładek dousznych, jak i etui, dostępne jest również ładowanie bezprzewodowe. Ear 2 w kolorze białym trafi do sprzedaży 28 marca za pośrednictwem własnej witryny detalicznej Nothing.

źródło: engadget