iLounge | Nowości | Nomad wypuszcza nowe etui do iPhone’a 14 i pasek Apple Watch Ultra
Nowości
Polina Harchenko

Polina Harchenko · 09/23/22

Nomad wypuszcza nowe etui do iPhone’a 14 i pasek Apple Watch Ultra

Nomad zaprezentował trwałe etui Ultra Orange Rugged do iPhone’a 14 Pro oraz nowy pasek do Apple Watch Ultra.Nomad wypuszcza nowe etui do iPhone’a 14 i pasek Apple Watch Ultra

Nomad pokazał nową linię akcesoriów do nowych produktów Apple . Seria Ultra Orange obejmuje dwa wytrzymałe etui do iPhone’a 14 Pro oraz nowy pasek sportowy do Apple Watch Ultra.

Pokrowce z serii Ultra Orange Rugged zawierają jasnopomarańczowy tylny panel PET z wytrzymałą obudową z czarnego poliwęglanu. Ten futerał zapewnia dodatkową ochronę przed upadkiem z dużej wysokości. Wszystkie rogi etui wykonane są z podniesionymi krawędziami, dzięki czemu aparat urządzenia nie będzie miał kontaktu z powierzchniami, gdy telefon leży.

Nomad выпустила прочный чехол для iPhone 14 Pro и ремешок к Apple Watch Ultra

Ponadto etui mają wbudowane magnesy ładujące MagSafe i obsługują ładowanie Qi.

Nomad Ultra Orange jest dostępny w przedsprzedaży zarówno dla iPhone’a 14, jak i iPhone’a 14 Pro Max. Koszt akcesorium to 49,95 USD.

Ponadto seria Ultra Orange zawiera nowy pasek do Apple Watch Ultra. Wykonana jest w kolorze pomarańczowym z tym samym wzorem, co zwykłe paski sportowe Nomad.

Nomad выпустила прочный чехол для iPhone 14 Pro и ремешок к Apple Watch Ultra

Pasek wykonany z gumy fluoroelastomerowej FKM w minimalistycznym stylu. Taki materiał zawiera specjalne otwory do wentylacji powietrza, aby zapewnić dodatkowy komfort. Cena akcesorium to 59,95 USD.

Źródło: 9 do 5 zabawek