iLounge | Newsy | Ogłoszono datę premiery iPhone’a 14: 7 września
Newsy
Sophia Stark

Sophia Stark · 08/24/22

Ogłoszono datę premiery iPhone’a 14: 7 września

Apple ogłosiło datę premiery iPhone'a 14. Prezentacja odbędzie się 7 września o godzinie 20:00 czasu kijowskiego.Ogłoszono datę premiery iPhone’a 14: 7 września

Na ogłoszenie prezentacji czekaliśmy wczoraj, bo Apple zwykle ogłasza swoje wydarzenia we wtorek wieczorem. Ale w Cupertino postanowili nas zaskoczyć i niespodziewanie ogłosili datę prezentacji iPhone’a 14 w środę.

W tym roku format transmisji online będzie kontynuowany, ponieważ Apple ogłosiło, że zorganizuje wydarzenie 7 września o godzinie 20:00 czasu kijowskiego. Do Apple Park zostanie jednak zaproszona wybrana grupa medialna, która w dniu premiery będzie mogła zapoznać się z nowościami.

Wrześniowe prezentacje skupiają się na nowych smartfonach, ale Apple Watch 8 może również wyjść | Apple Watch 8 Pro | Apple Watch SE 2. AirPods Pro 2 może w końcu zostać pokazany, ale nie stawiamy zbytnio na tę zapowiedź.

Analitycy nie spodziewają się dużych zmian w nowej linii smartfonów Apple. Ale krążą plotki, że nowy iPhone 14 będzie w stanie wykrywać wypadki i dostanie ulepszony aparat. W każdym razie wszystkie wiadomości dowiemy się za kilka dni, na oficjalnym wydarzeniu.

Źródło: MacRumors