iLounge | Newsy | AirPods Pro z USB-C jeszcze w tym roku
Newsy
Sophia Stark

Sophia Stark · 03/24/23

AirPods Pro z USB-C jeszcze w tym roku

Ming-Chi Kuo potwierdził, że AirPods Pro 2 z USB-C będą gotowe do wydania w tym roku.AirPods Pro z USB-C jeszcze w tym roku

Oczekuje się, że premiera AirPods Pro drugiej generacji z etui ładującym USB-C będzie jedną z największych zapowiedzi Apple w tym roku. AirPods Pro są już uważane za jedne z najlepszych prawdziwych bezprzewodowych słuchawek dousznych dostępnych na rynku dzięki aktywnej redukcji szumów, przestrzennemu dźwiękowi i wygodnemu dopasowaniu.

Według znanego analityka branżowego Apple, Ming-Chi Kuo, Apple ma wypuścić drugą generację słuchawek AirPods Pro z etui ładującym USB-C jeszcze w tym roku. Oczekuje się, że masowe dostawy tego długo oczekiwanego produktu rozpoczną się w drugim lub trzecim kwartale tego roku.

Aktualizacja etui do ładowania do portu USB-C dla AirPods Pro sprawi, że będą one jeszcze bardziej przyjazne dla użytkownika, ponieważ ten standard stał się uniwersalny. Dzięki nowej wersji użytkownicy będą mogli ładować swoje AirPods Pro za pomocą tego samego kabla, co ich iPada, Maca, aw przyszłości iPhone 15.

Warto również zauważyć, że Apple nie planuje wypuścić wersji USB-C standardowych słuchawek AirPods. A etui z AirPods Pro pierwszej i drugiej generacji są ze sobą niekompatybilne.

Źródło: Twitter