iLounge | Newsy | Apple zaprezentuje nowe MacBooki na WWDC 2023
Newsy
Sophia Stark

Sophia Stark · 04/17/23

Apple zaprezentuje nowe MacBooki na WWDC 2023

Na WWDC 2023 Apple zaprezentuje nowego MacBooka Air 15 i 13-calowego MacBooka Pro.Apple zaprezentuje nowe MacBooki na WWDC 2023

Zbliża się nowa runda informacji od Marka Gurmana i Bloomberga, że Apple może zaprezentować nowe komputery Mac na WWDC 2023, które odbędzie się w Cherry. Nie ma o czym dalej mówić, jak o tajemnicach MacBooka Air 15, a także o zmianie modelu MacBooka Air 13 i pompowaniu MacBooka Pro 13.

Wszystkie trzy modele zostaną ogłoszone na nadchodzącej platformie dla sprzedawców detalicznych, zgodnie z oczekiwaniami analityka. Ale niuans polega na tym, że smród nie zabiera żetonów generacji M3. Wszystkie trzy nowości zostaną wyposażone w układy oparte na chipie M2, choć nie chcemy wiązać się z tymi, którzy już mają taki chip na Macu.

I tak jak w przypadku modelu MacBook Air 15 wszystko jest mniej zrozumiałe, bo będzie nowe, wtedy MacBook Air i MacBook Pro, który jest lepszy do wszystkiego, pracują na mniejszym modelu tego samego układu, ale na najwyższym poziomie wydajność.

Przed przemówieniem trochę o MacBooku Air 15 (2023) chodzącym z kolby rocka 2021. Znawcy czasami podawali datę premiery 2023 r., chociaż byli to niejasni informatorzy, chociaż nie traktowali niczego poważnie. Niestety, wszystko wydaje się prawdopodobne na ślepo, do tego fakt, że Apple zwiększyło liczbę 15-calowych paneli o nowe pozycje. Ponadto niedawno takie urządzenie pojawiło się w magazynach detalicznych w App Store.

Oprócz nowych laptopów, zwróć uwagę, że Apple ogłasza macOS 14 w godzinie premiery na WWDC 5th. Gurman nie bierze jednak pod uwagę poważnych zmian w aktualizacjach. Głównym tematem tego roku będą zmiany w oprogramowaniu Apple Watch, aktualizacje Maca i iOS 17.

Ogólnie rzecz biorąc, fani Apple powinni sprawdzić się na WWDC 2023. Wraz z pojawieniem się nowych laptopów i oprogramowania układowego iOS 17, watchOS 10 i macOS na horyzoncie pojawi się podia dla miłośników Apple. A te, które Apple może ogłosić Maca latem, skłonią nas do zastanowienia się nad tym, co nazywają eteryczną godziną tej wyjątkowej jesieni. Na szczególną uwagę zasługuje nowy zestaw rzeczywistości mieszanej.

Jerelo: MacPlotki