iLounge | Newsy | Strona, w której możesz stworzyć własnego iPhone
Newsy
Polina Harchenko

Polina Harchenko · 08/24/22

Strona, w której możesz stworzyć własnego iPhone

Deweloper stworzył stronę internetową, na której użytkownicy mogą zaprojektować własny model iPhone'a.Strona, w której możesz stworzyć własnego iPhone

Deweloper Neil Agarwal stworzył specjalną stronę internetową, na której każdy użytkownik może zaprojektować swój własny model iPhone.

Ta strona ma możliwość dodawania nowych portów do urządzenia, zmiany koloru czy dodawania nietypowych akcesoriów.

Wchodząc do zasobu można zobaczyć iPhone'a bez niczego, najprawdopodobniej jest to projekcja iPhone'a 13 Pro, w którym nic nie ma. Prezentowane na stronie urządzenie jest całkowicie puste, nie ma w nim wycięć, portów, przycisków i aparatów.

Program oferuje dodanie następujących rzeczy do Twojego iPhone'a: profesjonalne i podwójne aparaty, przycisk głośności / przełącznik wyciszenia, port Lightning, wycięcie, logo Apple i Android, przycisk home, przycisk zasilania, antena, port słuchawkowy, przedni aparat, pojedynczy aparat i tak dalej.

To narzędzie jest interesujące, ponieważ tylko Ty decydujesz, jakie będzie Twoje urządzenie, i możesz łączyć to, co nie jest kompatybilne. Na przykład spraw, aby iPhone wyglądał jak iPod lub nadaj urządzeniu kolor, którego jeszcze tam nie było.

Źródło: 9to5mac