iLounge | Newsy | Do sieci wyciekły zdjęcia iPhone'a 15 Pro z Type-C
Newsy
Sophia Stark

Sophia Stark · 02/17/23

Do sieci wyciekły zdjęcia iPhone'a 15 Pro z Type-C

Do sieci trafiło zdjęcie, rzekomo nowego iPhone'a 15 Pro z Type-C.Do sieci wyciekły zdjęcia iPhone'a 15 Pro z Type-C

Wczoraj firma Apple wydała aktualizację deweloperską iOS 16.4, która przyniosła wiele ciekawych rzeczy, zwłaszcza możliwość przesuwania po ukraińsku i przewidywania ukraińskich słów, a także nowe emotikony. Ponadto źródła 9to5mac otrzymały ekskluzywne rendery nowego iPhone'a 15 Pro.

A na zakończenie wydarzeń autor Unknownz21 na Twitterze pokazał nam wyciekłe zdjęcie obudowy iPhone'a 15 Pro z portem Type-C. Na zdjęciu widać prawdopodobny układ urządzenia, czyli prototyp, który przygotowywany jest do masowej produkcji.

Zwróć uwagę nie tylko na sam port, ale także na krawędzie, które wydają się być zaokrąglone. O takich aspektach mówił wcześniej informator Ming-Chi Kuo, a także źródła z Bloomberga. Tytanowa ramka, z wbudowanymi dotykowymi przyciskami głośności i wyłączania, otrzyma lekko zaokrąglone krawędzie i cieńsze ramki wyświetlacza. Szlifowany materiał na zdjęciu może być tytanem.

Nie możemy powiedzieć na pewno, czy to zdjęcie jest autentyczne, ale z pewnością pokazuje wszystkie wczesne plotki na temat nowego iPhone'a 15 Pro, który zostanie wydany jesienią 2023 roku. Oprócz flagowców, w tym roku czekamy także na gogle wirtualnej rzeczywistości, które być może zostaną zaprezentowane już latem tego roku na WWDC 2023.

źródło: MacRumors