iLounge | Newsy | W sieci pojawiły się nowe chipy iOS 17
Newsy
Sophia Stark

Sophia Stark · 05/24/23

W sieci pojawiły się nowe chipy iOS 17

Projektant Nicholas Guigo zaprezentował nową koncepcję iOS 17 przed ogłoszeniem na WWDC 2023.W sieci pojawiły się nowe chipy iOS 17

Nie możemy się doczekać, aby zaprezentować iOS 17 na nadchodzącej konferencji WWDC 2023, która odbędzie się 5 czerwca. Podobno najnowsza aktualizacja iOS wprowadza ekscytujące nowe funkcje – wyświetlanie tekstu Apple Music na ekranie blokady, zaktualizowane Centrum sterowania i nie tylko. W odpowiedzi na te plotki projektant Nicholas Guigo wprowadził wszystkie te nowe funkcje w koncepcji wideo.

Według najnowszych doniesień Apple zamierza ponownie dodać wiele nowych rzeczy do ekranu blokady w systemie iOS 17. Insider przecieki mówią, że Apple opracowuje dla niego nowe czcionki i tapety. Ponadto będziesz mógł oglądać teksty Apple Music, takie jak karaoke, w czasie rzeczywistym na ekranie blokady.

W sieci pojawiły się nowe chipy iOS 17

Koncepcja Ghigo ożywia te plotki, prezentując nie tylko oczekiwane style czcionek, ale także karaoke na ekranie blokady. Ponadto koncepcja sugeruje konfigurowalne skróty i wprowadzenie nowych ikon systemowych, choć plotki na temat tych elementów jeszcze się nie pojawiły.

Bloomberg wcześniej informował, że iOS 17 przyniesie zmiany w Control Center. Obecny projekt wprowadzony w iOS 11 pozostał w dużej mierze niezmieniony. W tej chwili to menu zawiera szybki dostęp do sieci komórkowej, Wi-Fi, głośności i niektórych szybkich widżetów, które możesz dodać w ustawieniach.

Oprócz tych ekscytujących funkcji oczekuje się, że iOS 17 będzie również zawierał całkowitą przebudowę aplikacji Zdrowie i Portfel, a plotki wskazują na dodanie aplikacji pamiętnika emocjonalnego opracowanej przez Apple.

Bądź na bieżąco z oficjalną premierą iOS 17 i innych aktualizacji podczas WWDC 2023 5 czerwca o 20:00 czasu kijowskiego. W międzyczasie zajrzyj na nasz kanał Telegram, na którym przedstawiamy najnowsze wiadomości i aktualizacje w dziedzinie technologii.

źródło: 9to5mac