iLounge | Newsy | Nowe makiety iPhone 15 mają większy wyświetlacz
Newsy
Sophia Stark

Sophia Stark · 02/23/23

Nowe makiety iPhone 15 mają większy wyświetlacz

9to5mac otrzymał ekskluzywne makiety 3D iPhone'a 15 | iPhone'a 15 Pro.Nowe makiety iPhone 15 mają większy wyświetlacz

Pojawiły się nowe wieści o nadchodzącym iPhonie 15, jeszcze przed oficjalnym ogłoszeniem. Wydawca 9to5mac otrzymał pliki CAD 3D dla iPhone'a 15, ujawniające niektóre zmiany i funkcje, które Apple planuje wprowadzić do swojego smartfona z 2023 roku. Autorem ilustracji jest Jan Zelbo.

Najbardziej zauważalną zmianą jest to, że w iPhonie 15 wszystkie modele będą miały Dynamic Island. Ta funkcja została wprowadzona w modelach iPhone'a 14 Pro w zeszłym roku.

Nowe makiety iPhone'a 15 mają większy wyświetlacz

Pliki pokazują również USB Type-C zamiast Lightning. To będzie prawdziwa wygrana dla użytkowników, ponieważ prosimy o ten standard od kilku lat. Typ C jest bardziej powszechny, obsługuje lepsze prędkości ładowania i przesyłania danych. Firma Apple wprowadziła już ten standard na swoich urządzeniach takich jak MacBook i iPad, a w zeszłym roku UE zobowiązała producentów do przejścia na ten standard. Dlatego wprowadzenie go do nowych iPhone’ów wydaje się logiczne.

Jeden z najciekawszych, iPhone 15 CAD ma nowy wyświetlacz o przekątnej 6,2 cala, który jest nieco większy niż większość najnowszych podstawowych iPhone’ów. Rozdzielczość i częstotliwość odświeżania wyświetlacza są obecnie nieznane, ale oczekuje się, że będą podobne do iPhone'a 14.

Nowe makiety iPhone'a 15 mają większy wyświetlacz

Warto zauważyć, że pliki CAD pokazują, że standardowy iPhone 15 zachowa klasyczną konfigurację z dwoma aparatami, podczas gdy trzeci aparat i LiDAR będą dostępne wyłącznie w modelach Pro. Ponadto przyciski dotykowe w tytanowych ramkach, które według plotek mają znaleźć się w niektórych modelach iPhone'a w tym roku, będą dostępne tylko w modelach iPhone'a 15 Pro.

Chociaż te pliki CAD nie są ostatecznym potwierdzeniem tego, jaki będzie iPhone 15, potwierdzają one wszystkie wycieki danych, które widzieliśmy do tej pory.

źródło: 9to5mac