iLounge | Newsy | Lumina opracuje inteligentne biurko z wyświetlaczem
Newsy
Polina Harchenko

Polina Harchenko · 08/11/22

Lumina opracuje inteligentne biurko z wyświetlaczem

Lumina pracuje nad inteligentnym biurkiem z wbudowanym wyświetlaczem.Lumina opracuje inteligentne biurko z wyświetlaczem

Lumina planuje stworzyć inteligentne biurko, które będzie miało wbudowany panel ekranu. Firma pracuje nad inteligentnym biurkiem z programowalnym 24-calowym ekranem OLED na górze. Taki wyświetlacz posłuży do wygodnego przeglądania danych pasywnych.

Lumina Desk to zmotoryzowany pulpit z wyświetlaczem. Zgodnie z planem ekran powinien znajdować się między ekranem komputera a klawiaturą. Wyświetlacz może służyć do dodawania kalendarza, przeglądania notowań, kanału Twitter i wielu innych funkcji, które mogą znajdować się w tle.

Ekranem stołu sterujesz z aplikacji na Twoim urządzeniu, ponieważ nie jest on dotykowy. Nawiasem mówiąc, cała powierzchnia stołu zostanie pokryta warstwą szkła hartowanego.

Maksymalna jasność wyświetlacza wyniesie do 1200 nitów przy częstotliwości odświeżania 60 Hz. W ramę stołu zostaną wbudowane dwie bezprzewodowe ładowarki 20 x 20 Qi o mocy do 100 watów. Stół będzie miał również 6 ukrytych gniazdek z wbudowanym włącznikiem oraz 6 portów USB-C o mocy do 30W.

Do 2023 roku nadal nie da się kupić inteligentnego stołu. Jednak producenci dokonywali niedopłat za rezerwacje, aby ocenić przyszły popyt. Cena Lumina Desk również nie jest znana, ale mówi się, że może wynosić około 1000 USD.

Źródło: engadget