iLounge | Newsy | Logitech podpowiada o premierze nowego iPada Pro (2022)
Newsy
Polina Harchenko

Polina Harchenko · 09/20/22

Logitech podpowiada o premierze nowego iPada Pro (2022)

Firma Logitech zaktualizowała stronę dotyczącą rysika Crayon, aby wskazywać na nieogłaszane jeszcze nowe modele iPada Pro.Logitech podpowiada o premierze nowego iPada Pro (2022)

Na stronie internetowej Logitech Crayon Digital Pencil znajduje się lista niepublikowanych modeli iPada, z którymi zgodny jest rysik Crayon. Mianowicie: iPad Pro 12,9 cala (6. generacji) i iPad Pro 11 cali (4. generacji). Nowe modele iPada Pro naprawdę powinny być.

Apple od dawna ściśle współpracuje z firmą Logitech nad rysikiem marki Crayon. To właśnie ta firma oferuje jedyne nieoryginalne urządzenie, które zawiera te same opcje, co akcesorium Apple Pencil.

Zaktualizowana witryna firmy Logitech z nowymi modelami iPada Pro

Możliwe, że Logitech ma jakieś informacje na temat przyszłych modeli iPada Pro. Dodatkowo fakt ten sugeruje, że Logitech wyda zaktualizowaną wersję rysika Crayon, który nie będzie korzystał ze Lightning.

Przypomnijmy, że Apple zamierza również wypuścić nową wersję iPada, który do ładowania przełączy się z Lightninga na USB-C. Jednak Logitech nie wspomina jeszcze o tym modelu na swojej stronie internetowej.

Oczekuje się, że nowe odmiany iPada Pro zostaną zaprezentowane na prezentacji w październiku.

Źródło: 9to5mac