iLounge | Nowości | Wydano nowe inteligentne żarówki Philips Hue Lightguide i Filament
Nowości
Polina Harchenko

Polina Harchenko · 09/01/22

Wydano nowe inteligentne żarówki Philips Hue Lightguide i Filament

Philips Hue wprowadził na rynek trzy nowe żarówki z linii Lightguide do swojej serii inteligentnych żarówek. A także pojawiła się żarówka świecowa Philips Hue Filament i gradientowy pasek świetlny Philips Hue.Wydano nowe inteligentne żarówki Philips Hue Lightguide i Filament

Gama inteligentnych żarówek Philips Hue została poszerzona o serię żarówek Lightguide. Składa się z trzech części, które mają stanowić uzupełnienie nowoczesnego wystroju domu.

Żarówki prezentowane są w trzech różnych kształtach: dużej kuli, elipsy i trójkąta. Takie lampy zawierają wewnętrzną tubę, która zapewnia rozproszone światło w kolorze białym lub jednym z szesnastu milionów kolorów, podobnie jak inne kolorowe lampy Philips Hue.

Nowa gama żarówek LED do Philips Hue i nie tylko

Seria Lightguide sprzedawana jest z zawieszanym sznurkiem i metalowym uchwytem w kolorze czarnym lub białym, który można używać, gdy żarówki są samodzielnie.

Do tego dochodzi biała świeca Philips Hue Filament. Został zaprojektowany jako uzupełnienie kolorowego tła żarówek Lightguide. Może być montowany na suficie lub w miejscach o małej przestrzeni. Ma 1200 lumenów i można go przyciemnić, aby dostosować oświetlenie.

Nowa gama żarówek LED do Philips Hue i nie tylko

A dla graczy wypuścili gradientowy pasek świetlny Philips Hue, który jest przeznaczony do podłączenia do monitora. Listwa będzie dostępna w kilku rozmiarach 24/27" i 32/34", do montażu na jednym monitorze oraz dłuższym, który przeznaczony jest na trzy monitory.

Nowa gama żarówek LED do Philips Hue i nie tylko

Pasek świetlny zsynchronizuje się z rozgrywką i zwiększy lub zmniejszy jasność w zależności od aktywności.

Oczekuje się, że aplikacja do synchronizacji Philips Hue zostanie połączona z główną aplikacją Hue w celu kompleksowego zarządzania. Dodatkowo program będzie wyposażony w automatyzację Mimic Presence.

Premiera lamp Philips Hue Lightguide spodziewana jest w czwartym kwartale tego roku. Koszt wyniesie od 75 do 90 dolarów. Wiszące sznurki będą dostępne za 50 USD.

Świece Philips Hue Filament Candles będą dostępne od 13 września za 45 USD lub 65 USD za opakowanie dwóch sztuk. W tym dniu zostanie również wydany pasek świetlny Philips Hue Play z następującymi cenami: 170 USD za 24/27-calowe, 190 USD za 32/34-calowe i 280 USD za pasek z trzema monitorami.

Źródło: macrumors