iLounge | Nowości | LG wprowadza na rynek słuchawki Tone Free T90 z dźwiękiem przestrzennym
Nowości
Sophia Stark

Sophia Stark · 08/08/22

LG wprowadza na rynek słuchawki Tone Free T90 z dźwiękiem przestrzennym

LG zaprezentowało słuchawki Tone Free T90 z dźwiękiem przestrzennym i trybem śledzenia głowy, jak w AirPods Pro.LG wprowadza na rynek słuchawki Tone Free T90 z dźwiękiem przestrzennym

Firma LG wprowadziła dwie pary słuchawek. Flagowy Tone Free T90 otrzymał obudowę podobną do poprzedniego modelu Tone Free FP9. Osobliwością jest to, że może niszczyć bakterie za pomocą promieni UV i łączyć się kablem z urządzeniami, które nie mają Bluetooth.

LG wprowadza na rynek słuchawki Tone Free T90 z dźwiękiem przestrzennym

Oprócz konstrukcji podobnej do modelu słuchawek Apple Pro, zaktualizowane zestawy słuchawkowe LG Tone Free T90s są wyposażone w system redukcji szumów i nowy chip, podobnie jak w AirPods Pro - dźwięk przestrzenny ze śledzeniem głowy. Samsung wdrożył już podobną technologię do swoich słuchawek, a Pixel doda ją jeszcze w tym roku. Czas pracy LG Tone Free T90s bez ANC do 9 godzin, z ładowaniem do 18 godzin.

LG wprowadza na rynek słuchawki Tone Free T90 z dźwiękiem przestrzennym

Oprócz tego modelu firma LG wprowadziła również zestaw słuchawkowy dla sportowców, o podobnych funkcjach, ale o innej konstrukcji i lepszej ochronie przed wilgocią. Został zaprojektowany z myślą o wygodnym dopasowaniu i wyposażony jest w zapięcia na uszy. Co ciekawe, oba modele są douszne, więc miłośnicy dousznych mają pecha. Ten model może odtwarzać muzykę do 10 godzin bez ANC.

Cena nowego LG nie została jeszcze ogłoszona.

Źródło: The Verge