iLounge | Nowości | Apple ogłasza szczyt pracowniczy AI
Nowości
Sophia Stark

Sophia Stark · 02/07/23

Apple ogłasza szczyt pracowniczy AI

Apple ogłosiło szczyt pracowników AI.Apple ogłasza szczyt pracowniczy AI

Apple podobno wraca do wydarzeń offline w Steve Jobs Theatre. Od 2020 roku wszystkie prezentacje firmowe są nagrywane, ale teraz są gotowe do przejścia w tryb offline, przynajmniej dla pracowników.

W tym miesiącu Apple's Steve Jobs Theatre będzie gospodarzem ekskluzywnego dla pracowników wydarzenia na temat sztucznej inteligencji. Wygląda na to, że Cupertino poważnie potraktowało trend dotyczący sieci neuronowych, który przenika do naszego życia poprzez Chat GPT, MidJourney i inne neurony. Google wcześniej ogłosiło, że pracuje nad 20 narzędziami AI, które zostaną wydane w tym roku.

Niewykluczone, że jakieś efekty tego szczytu zobaczymy na WWDC 2023. Niewykluczone też, że firma wykorzysta swoje możliwości w iOS 17 lub innych systemach operacyjnych, które powinny zostać zaktualizowane w 2023 roku. Na razie nie ma dokładnych danych na temat tego, co zostanie zaprezentowane na szczycie i jakie są cele tego wydarzenia.

Dla osób trzecich transmisja nie będzie dostępna. Jest to wewnętrzna konferencja pracowników Apple i jeśli uda nam się po niej zdobyć jakieś informacje poufne, zostanie to zaprezentowane na blogu. Nie ma też dokładnej daty szczytu, jak donosi Mark Gurman, odbędzie się on w tym miesiącu.

źródło: 9to5mac