iLounge | Newsy | Kiedy premiera HomePod mini 2 i AirPods Max 2?
Newsy
Sophia Stark

Sophia Stark · 02/03/23

Kiedy premiera HomePod mini 2 i AirPods Max 2?

Analityk podzielił się informacją o dacie premiery AirPods Max 2 i HomePod mini 2.Kiedy premiera HomePod mini 2 i AirPods Max 2?

Firma Apple niedawno zaprezentowała nowy inteligentny głośnik HomePod 2. Ale analitycy już zastanawiali się, kiedy czekać na aktualizację HomePod mini 2.

Według Ming-Chi Kuo, który ma dobre doświadczenie w raportowaniu na temat Apple i nowych produktów, spodziewa się dużej aktualizacji oferty audio w 2024 roku. To wtedy Cupertino wprowadzi nowego HomePoda mini 2, a także odświeżoną wersję AirPods Max 2 i budżetowe AirPods Lite.

Nie ma dokładnych danych, które mogą ulec zmianie w przyszłych produktach. Ale mamy nadzieję na USB-C w AirPods Max 2, lepszą redukcję szumów i przycisk wyciszania. Nowy HomePod mini 2 może mieć odłączany kabel USB-C lub ulepszony system gestów.

Jeśli chodzi o AirPods Lite, niewiele wiadomo na temat budżetowych słuchawek. Wcześniej krążyły pogłoski, że mogą zastąpić na rynku drugą generację przystępnych cenowo słuchawek Apple. Wciąż jednak nie wiadomo, jaką formę będą zawierać i jakie funkcje ominą wersję budżetową.

Wszystkie te nowości zostaną zaprezentowane pod koniec 2024 roku. Prawdopodobnie na tradycyjnej prezentacji jesienią lub w komunikacie prasowym, jak nowy HomePod 2.

źródło: MacRumors