iLounge | Newsy | Jak dodać czapkę Świętego Mikołaja do Memoji na iPhone i iPadzie
Newsy
Polina Harchenko

Polina Harchenko · 12/26/22

Jak dodać czapkę Świętego Mikołaja do Memoji na iPhone i iPadzie

Jak dodać czapkę Mikołaja do Memoji za pomocą Animoji na iPhonie lub iPadzie.Jak dodać czapkę Świętego Mikołaja do Memoji na iPhone i iPadzie

Na iPhonie i iPadzie dostępna jest funkcja, która umożliwia tworzenie animowanych postaci Memoji. Użytkownik może stworzyć go według swojego lub dowolnego prototypu. Gdy zbliża się Nowy Rok, użytkownicy mogą uczynić swoje Memoji bardziej świątecznymi, dodając czapkę Świętego Mikołaja.

Po utworzeniu Memoji w programie Animoji możesz dodać czapkę Mikołaja do swojej postaci. Można go znaleźć w dziale nakrycia głowy. Czapka Świętego Mikołaja znajduje się na końcu listy. Istnieje również możliwość wybrania dla niej dowolnego koloru. Korzystając z palety kolorów, możesz wybrać odpowiedni kolor.

Czerwień nie należy do podstawowych kolorów. Użytkownik może wybrać inne kolory, w tym czerwony. Na przykład możesz dotknąć czerwonego kółka, aby wybrać kolor, lub użyć suwaka, który pojawi się po dotknięciu, aby wybrać głębszy lub jaśniejszy odcień czerwieni.

Jak dodać czapkę Świętego Mikołaja do Memoji na iPhonie lub iPadzie

Ponadto, jeśli chcesz czegoś bardziej kreatywnego, możesz stworzyć osobiste postacie Memoji Pana i Pani Świętego Mikołaja w aplikacji Animoji w Wiadomościach. Tych znaków Animoji i Memoji można również używać w aplikacji aparatu Wiadomości i rozmowach wideo FaceTime.

źródło: 9to5mac