iLounge | Newsy | Sztuczna inteligencja DALL-E rozszerza zakres słynnych obrazów
Newsy
Polina Harchenko

Polina Harchenko · 09/06/22

Sztuczna inteligencja DALL-E rozszerza zakres słynnych obrazów

Model DALL-E ze sztuczną inteligencją posiada funkcję, która pozwala na stworzenie dodatku do przestrzeni słynnych obrazów.Sztuczna inteligencja DALL-E rozszerza zakres słynnych obrazów

OpenAI Lab dodał nową funkcję wyróżniania do swojego modelu sztucznej inteligencji DALL-E, wszystko po to, aby tworzyć efekty, które pozwalają rozszerzyć zakres dowolnego obrazu.

DALL-E, za pomocą informacji zbieranych bezpośrednio od ludzi, może wyobrazić sobie, co wykracza poza zakres obrazów. Ale system nie może sam wygenerować obrazu. Wymaga to od osoby, która go używała, szczegółowego opisania nowych efektów wizualnych.

Podobną funkcję można wykorzystać do poszerzenia obrazów autora, ale wielu ucieka się do niej, aby zobaczyć, co może wykraczać poza znane płótna.

Nawiasem mówiąc, wiele systemów AI korzysta z podobnej funkcji, konwertując tekst na obrazy, ale wymaga to sporej liczby manipulacji. Sztuczna inteligencja DALL-E może teraz wyróżniać się na tle niszy, ponieważ nowa funkcja pozwala maksymalnie uprościć proces rysowania.

DALL-E jest dostępny dla użytkowników za pośrednictwem programu testów beta. Teraz możesz otrzymać 50 darmowych generacji przez miesiąc, a następnie 15 dodatkowych co miesiąc. Następnie możesz kupić dodatkowe 115 generacji obrazów za 15 USD.

Źródło: theverge