iLounge | Newsy | iPhone 15 i iPhone 15 Plus otrzymają matowe szkło, podobnie jak modele Pro
Newsy
Sophia Stark

Sophia Stark · 04/18/23

iPhone 15 i iPhone 15 Plus otrzymają matowe szkło, podobnie jak modele Pro

Nowy iPhone 15 | iPhone 15 Plus dostanie cechę modeli profesjonalnych - matowe szkło na pleckach.iPhone 15 i iPhone 15 Plus otrzymają matowe szkło, podobnie jak modele Pro

Wyciekłe szczegóły projektu nadchodzących modeli iPhone'a 15 sugerują, że będą one wyposażone w matowe szkło, które upodobni je do modeli Pro. Jednocześnie tylko profesjonalne modele otrzymają tytanową ramę i cieńsze felgi.

Wpis na Weibo od użytkownika, który wcześniej przewidywał żółtego iPhone'a 14, sugeruje, że nadchodzący iPhone 15 i iPhone 15 Plus otrzymają matowe tylne szkło, które upodobni budżetowe modele urządzenia do modeli Pro.

Po raz pierwszy w iPhonie 14 i iPhonie 14 Plus pojawił się zdejmowany tylny panel wykonany z przeszklonej obudowy. Wcześniej to samo było w iPhonie 4S, co znacznie ułatwiło naprawę smartfona. Zmian w tym aspekcie designu nie należy się spodziewać, nawet jeśli Apple zmieni strukturę szkła na matowe, jak w ofercie iPhone'a 15 Pro | iPhone'a 15 Pro Max.

Niektóre elementy projektu mogą rzeczywiście trafić do iPhone'ów z niższej półki za kilka lat, jeśli Apple na to pozwoli. Na przykład z czasem zmniejszyli obwódkę na wszystkich swoich urządzeniach. W tym roku podobno wszystkie modele otrzymają Dynamic Island, chociaż w zeszłym roku była to ekskluzywność dla iPhone'a 14 Pro | iPhone'a 14 Pro Max. Ale, jak mówi źródło, tytanowa rama nadal będzie dostępna wyłącznie w droższych nowych produktach.

Oczekuje się, że Apple ogłosi linię iPhone'a 15 we wrześniu, zgodnie z tradycją z Cupertino.

źródło: MacRumors