iLounge | Newsy | iPhone 15 Pro dostanie wyjątkowy procesor
Newsy
Sophia Stark

Sophia Stark · 03/29/23

iPhone 15 Pro dostanie wyjątkowy procesor

Z pomocą nowego chipa iPhone'a 15 Pro urządzenie będzie mogło częściowo działać, nawet jeśli je wyłączysz.iPhone 15 Pro dostanie wyjątkowy procesor

Nowy iPhone 15 Pro trafi do sprzedaży dopiero jesienią, ale mamy już szereg plotek, które mogą dać wyobrażenie o przyszłej nowości. Wcześniej na przykład osoby poufne dzieliły się informacjami, że iPhone 15 Pro | iPhone 15 Pro Max otrzyma półprzewodnikowe przyciski wyposażone w wibracje.

Dziś to samo źródło poinformowało, że urządzenia będą również korzystać z zaktualizowanego procesora o niskim poborze mocy. Dzięki niemu i nowej technologii przyciski dotykowe będą działać nawet wtedy, gdy iPhone jest wyłączony.

Chcemy zwrócić uwagę na fakt, że źródło tej plotki jest wiarygodne, to on mówił o wprowadzeniu Dynamic Island jeszcze przed zapowiedzią iPhone'a 14 Pro | iPhone'a 14 ProMax. Dlatego warto mu wierzyć.

Teraz iPhone'a od wersji 11 można znaleźć za pomocą aplikacji Find My, nawet jeśli jest wyłączona. Możesz także użyć Apple Pay, jeśli Twoje urządzenie wyczerpie się do 24 godzin. Uważa się, że nowy procesor będzie obsługiwał jeszcze w tym roku kolejną funkcję - obsługę przycisków włączania/wyłączania i głośności, które staną się dotykowe w 2023 roku. Jednocześnie, jeśli iPhone 15 jest wyłączony, komunikacja dotykowa w przyciskach nie będzie zapewniona.

Ponadto źródło twierdzi, że ktoś z Apple podzielił się informacją, że obecnie testowane są dwie metody dotyczące przycisku głośności. Pierwszy polega na przesunięciu przycisku, aby zwiększyć głośność, a drugi na dotknięciu (podobnie jak teraz). Firma nie zdecydowała się jeszcze na żaden konkretny.

źródło: MacRumors