iLounge | Newsy | iPhone 15 Pro może mieć cieńsze ramki
Newsy
Polina Harchenko

Polina Harchenko · 02/15/23

iPhone 15 Pro może mieć cieńsze ramki

Nowy iPhone 15 Pro może mieć zaktualizowaną konstrukcję, która obejmuje cieńsze ramki.iPhone 15 Pro może mieć cieńsze ramki

ShrimpApplePro ujawnił kilka szczegółów na temat nadchodzącej serii iPhone 15. Nowe modele iPhone'a 15 mogą mieć takie same rozmiary ekranu, jak iPhone'y z serii 14, a mianowicie 6,1 i 6,7 cala. Ale jednocześnie iPhone 15 Pro będzie miał cienkie ramki. Oczekuje się, że ekran w odmianach Pro będzie zakrzywiony, zgodnie z tym samym wzorem, co w smartwatchu Apple Watch. Ponadto urządzenia z linii iPhone 15 Pro mogą zawierać tytanową ramkę.

Aktualizacje powinny otrzymać nie tylko modele Pro, ale także wariacje głównych urządzeń, takich jak iPhone 15 i iPhone 15 Plus. Te odmiany pojawią się również z kilkoma interesującymi aktualizacjami. Na przykład powinny zawierać dynamiczną wyspę i jaśniejsze wyświetlacze.

Jeden z analityków twierdzi, że iPhone 15 i iPhone 15 Plus będą wyposażone w 48-megapikselowy obiektyw szerokokątny (który jest obecnie dostępny w iPhonie 14 Pro). Ale główne odmiany iPhone'a 15 nadal nie będą miały teleobiektywu do zoomu optycznego ani skanera LiDAR.

Do tego Apple może dodać kilka ciekawych aktualizacji do iPhone'a 15 Plus. Teraz iPhone 14 Plus nie sprzedaje się zbyt dobrze w porównaniu do innych modeli. Ale nawet przy słabych wynikach sprzedaży firma nadal chce wypuścić zaktualizowane urządzenie.

źródło: 9to5mac