iLounge | Newsy | iPhone 15 Pro Max będzie miał najcieńsze ramki w historii
Newsy
Sophia Stark

Sophia Stark · 03/17/23

iPhone 15 Pro Max będzie miał najcieńsze ramki w historii

iPhone 15 Pro Max otrzyma najcieńsze ramki w historii smartfonów.iPhone 15 Pro Max będzie miał najcieńsze ramki w historii

Nowy przeciek sugeruje, że iPhone 15 Pro Max będzie miał najcieńsze ramki, jakie kiedykolwiek widziano w smartfonie, pobijając obecny rekord Xiaomi 13. Informacje pochodzą od wiarygodnego przeciekającego „Ice Universe”, który podzielił się prawdziwymi przeciekami na temat planów Apple w przeszłość. .

iPhone 15 Pro Max będzie miał najcieńsze ramki w historii

Oczekuje się, że oba modele iPhone'a 15 Pro będą miały zakrzywione, cieńsze ramki w porównaniu do swoich poprzedników, przy czym 6,7-calowy model pro ma najbardziej minimalne ramki, co daje wygląd podobny do zegarka Apple Watch.

Ice Universe twierdzi, że nadchodzący iPhone 15 Pro Max „pobije rekord” z ramkami o grubości zaledwie 1,55 mm, pokonując Xiaomi 13 o 1,81 mm. Dla porównania, ramka w iPhonie 14 Pro ma 2,17 mm, podczas gdy ramka w Samsungu Galaxy Ultra S23 ma 1,95 mm.

Oczekuje się, że seria iPhone 15 będzie miała lekko zakrzywione ramki podobne do tych z iPhone'a 11, podczas gdy szerokość ramki w iPhone 15 i iPhone 15 Plus będzie taka sama jak w iPhone 14 i iPhone 14 Plus. Znawcy są również przekonani, że rozmiary wyświetlaczy pozostaną takie same jak w zeszłorocznych modelach.

Modele iPhone'a 15 Pro mogą również mieć tytanową ramkę zamiast stali nierdzewnej, półprzewodnikowe przyciski głośności, wyłączania i zasilania, które fizycznie nie poruszają się po naciśnięciu, a także najcieńsze ramki, jakie kiedykolwiek widziano w smartfonie.

źródło: MacRumors