iLounge | Newsy | iPhone 15 dostanie nowy czujnik zbliżeniowy
Newsy
Sophia Stark

Sophia Stark · 03/24/23

iPhone 15 dostanie nowy czujnik zbliżeniowy

Dynamiczna wyspa nowego iPhone 15 będzie wyposażona w nowy czujnik zbliżeniowy.iPhone 15 dostanie nowy czujnik zbliżeniowy

Wydanie Apple iPhone 15 Jaki los, jednej z najważniejszych cech, wciąż brakuje dynamicznej wysepki, bo zabiera całą linię. Jednak jedną ważną rzeczą jest to, że zmiana jest istotna, tak jakby iPhone 15 różnił się od frontu, iPhone 14 Pro.

Według tweeta analityka Apple, Ming-Chi Kuo, czujnik zbliżeniowy w iPhonie 15 zostanie wbudowany w obszar dynamicznej wyspy, a nie rozłożony pod wyświetlaczem, jak w iPhonie 14 Pro. Jest to niewielka zmiana, być może nie mająca większego wpływu na ogólną funkcjonalność lub ogólny wygląd Dynamic Island, albo możesz pomóc obniżyć koszty produkcji.

Dla tych, którzy nie znają technologii, czujnik zbliżeniowy to mała nasadka, która jest ważna, jeśli przykładasz telefon do ucha i włączasz ekran, aby chronić niekontrolowane kropki. W iPhonie 14 Pro czujnik ten umieszczono pod wyświetlaczem, udając dynamiczną wyspę. A w iPhonie 15 wina zostaną rozbudowane w środku dynamicznej wyspy, a sama okolica praktycznie się nie zmieni.

Jeśli chcesz wprowadzić nieistotną zmianę, czas na optymalizację kosztów. Premiera linii iPhone 15 jest zgodna z wiarą, tradycją firmy.

Jerelo: MacPlotki