iLounge | Newsy | iPhone 15 dostanie aparat jak w iPhonie 14 Pro Max
Newsy
Sophia Stark

Sophia Stark · 05/15/23

iPhone 15 dostanie aparat jak w iPhonie 14 Pro Max

Plotki sugerują, że iPhone 15 i iPhone 15 Plus będą wyposażone w aparat 48 MP, podobnie jak iPhone 14 Pro Max.iPhone 15 dostanie aparat jak w iPhonie 14 Pro Max

Plotka głosi, że nadchodzące modele iPhone'a 15 i iPhone'a 15 Plus będą wyposażone w główny aparat 48 MP, podobnie jak modele 14 Pro. Te spekulacje pochodzą od Jeffa Pu, analityka Haitong International Securities z siedzibą w Hongkongu. Pu zauważa, że modele z niższej półki będą wykorzystywać zaktualizowany czujnik o trójwarstwowej strukturze, co pozwoli na odbiór większej ilości światła, a tym samym poprawi jakość zdjęć.

Jednak Pu ostrzega również, że ułożony czujnik może mieć problemy z wyjściem, co może opóźnić produkcję obu modeli. Mimo to premiera iPhone'a 15 spodziewana jest we wrześniu, zgodnie z planem.

W przypadku iPhone'a 14 Pro i iPhone'a 14 Pro Max firma Apple po raz pierwszy zaprezentowała zaktualizowany główny obiektyw aparatu 48 MP, który umożliwił użytkownikom robienie zdjęć ProRAW z większą ilością szczegółów w celu uzyskania większej liczby opcji edycji. Modele z niższej półki idą teraz w ich ślady, zapewniając ulepszone możliwości aparatu.

Oprócz nowego obiektywu aparatu, modele iPhone 15 i iPhone 15 Plus mają podobno mieć tytanową ramkę, ulepszony układ A17 Bionic, powiększone 8 GB pamięci RAM i port USB-C. Jednak Pu wcześniej informował, że półprzewodnikowe przyciski w modelach iPhone'a 15 Pro zostały anulowane z powodu problemów projektowych.

Subskrybuj nasz kanał Telegram , aby otrzymywać więcej wiadomości i aktualizacji w dziedzinie technologii.

źródło: MacRumors