iLounge | Nowości | Zaktualizowany iPad 10 i iPad Pro M2 zostaną pokazane w październiku
Nowości
Sophia Stark

Sophia Stark · 08/15/22

Zaktualizowany iPad 10 i iPad Pro M2 zostaną pokazane w październiku

Apple planuje zapowiedzieć nowy tani iPad 10 oraz zaktualizowany iPad Pro M2 i MagSafe w październiku.Zaktualizowany iPad 10 i iPad Pro M2 zostaną pokazane w październiku

Impreza zaplanowana jest na październik br. Informacje wyszły na jaw z koreańskiego bloga Naver autorstwa „yeux1122”. W przeszłości konto dostarczyło nam już wiarygodnych informacji na temat iPada Air 5 i niuansów premiery iPhone'a 14.

Niedrogi iPad 10 doczeka się poważnego liftingu z płaskimi krawędziami i większym wyświetlaczem, a wraz z iPadem Pro zadebiutuje w październiku, po imprezie iPhone 14. iPad 10 będzie miał również chip A14 Bionic, 5G i Port USB-C.

Mark Gurman z Bloomberg poinformował w zeszłym tygodniu, że Apple już rozpoczęło produkcję iPhone'a 14 i Apple Watch Series 8. Zostaną one wydane we wrześniu, a kolejne wydarzenie dotyczące iPadów i komputerów Mac ma się odbyć w październiku. To logiczne stwierdzenie, skoro Apple już to zrobił, więc dane wydają się całkiem prawdziwe.

Przypomnijmy, że Apple może ogłosić datę prezentacji nowego iPhone’a 14 już w tym lub przyszłym tygodniu. Bedziemy cie informowac.

Źródło: macrumors